Kontakta oss

Ska du flytta i Skåne, Halland och Västra Götaland, Mälardalen, Västerbotten eller Norrbotten?

Vi är en flyttfirma som hjälper dig med allt som har med din flytt att göra. Vi strävar efter att göra din flytt så smidig som möjligt oavsett var du bor eller vart du flyttar. Geografiskt täcker vi upp hela Västsverige och är därmed en av de flyttfirmor som har bäst regional förankring. Vi finns nära dig och har kontor både i Göteborg, Borås, Varberg, Landskrona, Umeå, Luleå och Västerås. Naturligtvis hjälper vi även dig som bor på andra orter än där våra kontor finns.

Kontakta oss via telefon eller e-post

Planerar du att flytta och funderar på att ta hjälp av en flyttfirma så var inte rädd för att ta kontakt med vår kundtjänst vid frågor eller vid bokning. Du når vår kundtjänst på nummer 0771-21 01 01 (Växel)

I listan nedan hittar du kontaktinformation till våra lokala kontor. Du är välkommen att kontakta oss via telefon eller e-post så lovar vi att göra vårt bästa för att hjälpa dig och ge dig svar på dina frågor.

Göteborg

Matilda Lönnäng

Mobil: 0709-870365
Växel: 0771-210101

Mail: matilda@kvalitetsflytt.se

Sagagatan 17, 506 35 Borås

Borås

Peter Karlsson

Mobil: 0733602927
Växel: 0771-210101

Mail: peter@kvalitetsflytt.se

Allegatan 20, 503 32 Borås

Ekonomi

Pontus Gunnarsson

Mobil: 0723-702087
Växel: 0771-210101

Mail: pontus@kvalitetsflytt.se

Administratör

Bittan

Mobil: 0736-363801
Växel: 0771-210101

Mail: bittan@kvalitetsflytt.se

VD / CEO

Hans Karlsson

Mobil: 0708-888870
Växel: 0771-210101

Mail: hans@kvalitetsflytt.se

Övriga frågor:
info@kvalitetsflytt.se

Bokningsfrågor :
bokning@kvalitetsflytt.se

Vill boka en flytt/ städ :
boka@kvalitetsflytt.se

Kundtjänst avd :
kundtjanst@kvalitetsflytt.se

Skador eller missnöjdhet :
reklamation@kvalitetsflytt.se

Ekonomifrågor :
ekonomi@kvalitetsflytt.se

Fakturor / e faktura :
faktura@kvalitetsflytt.se

Övrigt kontakt :
kontakt@kvalitetsflytt.se